פרופיל חברה

קבוצת LEONARDO מגדירה מחדש את עולם ההתחדשות העירונית בישראל. כחברה יזמית ומבצעת הפועלת משנת 2006 בתחומי הייזום והבניה. הקבוצה נטלה חלק במאות פרוייקטים איכותיים של בנייה פרטית, ציבורית, מסחרית, תוך שהיא מציעה דירות חדשות במפרט טכני עשיר, ובזמן שהיא מטמיעה במגוון הפרויקטים את ערכי הליבה שלה: דייקנות, חדשנות, שירותיות מעולה ושאפתנות חסרת פשרות, במטרה להעניק לקהל לקוחותיה את המוצר הטוב ביותר בשוק.

זרוע הביצוע של הקבוצה מבצעת מאות יחידות דיור בשנה לחברות היזמיות הגדולות במשק.
הניסיון הרב והמוניטין אותם החברה מטפחת, מעניקה מכפיל כוח בפרויקטים של התחדשות עירונית, בהם נדרשים ידע רב, ניסיון מקצועי ותפיסת הפעלה המעניקה ערך מוסף ללקוחותיה.

תו האיכות של 'לאונרדו' מסמל את ערכי הליבה של החברה: דייקנות, חדשנות ושאיפה בלתי פוסקת להשתפר ולהעלות את רף הפרויקטים בהם אנו מעורבים.
כחלק מתפיסה זו, אנו שומרים על העובדים שלנו בטוחים בכל מקום ובכל זמן, כמו כן מקפידים על איכות בנייה יוצאת דופן תוך בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק, עימם אנו עובדים שנים ארוכות וברציפות.
לציין כי רוב העובדים שלנו וקבלני המשנה עובדים אצלנו שנים ארוכות ברציפות.

Heb_Hor_black

DREAM BIG
BUILD LARGER

עת כתיבת שורות אלה, זרוע הביצוע של הקבוצה, מבצעת פרוייקטים בהיקפים גדולים, עם מאות יחידות בביצוע ותכנון, הן עבור חטיבת היזמות של הקבוצה והן עבור חברות יזמיות מהבולטות והמוכרות בענף, ביניהן: אפריקה ישראל, אשדר, קבוצת סופרין, מטרופוליס ועוד.

מתוך אמונה ותפיסת החשיבות העצומה של איכות ההון האנושי על ביצועי החברה, על צוות החברה נמנים מומחים מעולים מדיסציפלינות שונות, בהם מהנדסים, מנהלי פרוייקטים ומנהלי עבודה, שכולם נבחרו בקפידה ומהווים שרשרת של יעילות, מצויינות ומסירות.
כולם בעלי ניסיון רב ורמה מקצועית חסרת פשרות.

לאונרדו יוזמת ומבצעת פרויקטים ברחבי גוש דן והשרון, תוך שימת דגש על ייזום וביצוע באזורי הביקוש, בהם הערים:
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, הרצליה, רעננה, ורמת גן, ערים המציבות אתגרים של ממש בפני חברות הנדל"ן, הנזקקות לידע רחב, ניסיון עשיר ושימוש באמצעים טכנולוגיים ייחודיים המעניקים לדיירי הפרויקט והשכונה אי נעימות מינימלית ככל הניתן.

הדיירים מעל לכל

אנו מאמינים שאנו החברה המתאימה ביותר עבורכם מאחר ויש לנו גם את הנסיון והחוסן הפיננסי בפרויקטים גדולים, אך יחד עם זאת, יחס האישי לכל דייר ודייר וליווי אישי לכל אורך הפרויקט.

איכות ללא פשרות

בפרויקטים מסוג זה צריך שותף טוב… מבחינתנו אתם לא עוד פרויקט אחד מתוך עשרות.
אנו בוחרים את הפרויקטים שלנו בקפידה רבה ומתמודדים על מספר מצומצם של בנינים באזורים ספציפיים אשר בהם אנו משקיעים את כל יהבינו.

אחריות חברתית

עוד בטרם מגישה הקבוצה תכניות ובקשה להיתר, דואגת קבוצת LEONARDO בראש ובראשונה לדיירי המתחם הקיימים.
הקבוצה מספקת מענה מקיף הכולל שיפור משמעותי של תנאי המגורים, דיור זמני, התחשבות בציבור מיוחד ועוד.

להיות מספר אחד!

אנו בקבוצת LEONARDO הבנו שבכדי להיות מספר אחד, נדרש מאיתנו ליווי וניהול ברמה הגבוהה ביותר, איתנות פיננסית ומתן ערבויות לדיירים.
תהליכי ליווי וניהול אלה מאפשרים לדיירים שקט נפשי מתוך הבנה כי הטובים ביותר דואגים להם בכל רגע נתון.

צפו בפרויקטי ההתחדשות העירונית שלנו