על החברה

משנת 2006 קבוצת לאונרדו מגדירה מחדש את עולם ההתחדשות העירונית בישראל, תוך שהיא נוטלת חלק בבנייה וייזום מאות פרוייקטים איכותיים של בנייה פרטית, ציבורית ומסחרית, ומציבה סטנדרטים פורצי דרך של חדשנות, יוקרה ואיכות בתכנון ובביצוע, וצבירת מוניטין כחברה הנמצאת בחזית תחום ההתחדשות העירונית בישראל

לפני שהיא סיפור על נדל”ן, תשואות ואחוזי בנייה, התחדשות עירונית היא קודם כל סיפור על אנשים, על משפחות, על זיכרונות ועל איכות חיים. היא סיפור על עבר עשיר ועתיד שקורם עור וגידים, והופך למציאות של משפחות שמתעוררות מדי בוקר להווה טוב יותר, חדש ונעים.

 

יסודותיה של לאונרדו נטועים היטב בקרקע יציבה של שאיפה ליצור את המוצר הטוב ביותר לקהל לקוחותיה, להקפיד קלה כחמורה בכל בורג, מרצפת או זווית במגוון הפרוייקטים שאותם היא בונה, בבחירת אנשי המקצוע המעולים בתחומם ומעל אלה – ביצירת שותפות אמיתית עם קהל הדיירים. 

אנחנו כאן כדי שתרגישו בבית.

דאנס2023

DREAM BIG
BUILD LARGER

בעת כתיבת שורות אלה, זרוע הביצוע של הקבוצה, מבצעת פרוייקטים בהיקפים גדולים, עם אלפי יחידות בביצוע ותכנון, הן עבור חטיבת היזמות של הקבוצה והן עבור חברות יזמיות מהבולטות והמוכרות בענף, ביניהן: אפריקה ישראל, אשדר, קבוצת סופרין, מטרופוליס ועוד.

מתוך אמונה ותפיסת החשיבות העצומה של איכות ההון האנושי על ביצועי החברה, על צוות החברה נמנים מומחים מעולים מדיסציפלינות שונות, בהם מהנדסים, מנהלי פרוייקטים ומנהלי עבודה, שכולם נבחרו בקפידה ומהווים שרשרת של יעילות, מצויינות ומסירות.
כולם בעלי ניסיון רב ורמה מקצועית חסרת פשרות.

 

לאונרדו יוזמת ומבצעת פרויקטים ברחבי הארץ, תוך שימת דגש על ייזום וביצוע באזורי הביקוש, בהן הערים:
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, הרצליה, רעננה, ורמת גן, ערים המציבות אתגרים של ממש בפני חברות הנדל”ן, הנזקקות לידע רחב, ניסיון עשיר ושימוש באמצעים טכנולוגיים ייחודיים המעניקים לדיירי הפרויקט והשכונה אי נעימות מינימלית ככל הניתן.

צפו בפרויקטי ההתחדשות העירונית שלנו